Topping čokoláda (příchuť) je vyroben z kvalitního kakaa, kde obsah kakaa v produktu činí téměř 9%
.
Topping čokoláda (příchuť) je vyroben z kvalitního kakaa, kde obsah kakaa v produktu činí téměř 9%. Hodí se na dochucení a dozdobení např. zmrzliny, pudingu, palačinek, lívanečků a dalších dezertů. Složení: glukózový sirup, cukr, dextróza, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 8%, smetana, voda, modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo (karagenan, guma guar). Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1366 kJ/323 kcal, tuky 3,2 g (z toho nasycené 1,9 g), sacharidy 69,6 g (z toho cukry 54,6 g), bílkoviny 2,4 g, sůl 0,16 g
Das Paket enthält: 200 g
Glukosesirup, Zucker, Traubenzucker, fettarmes Kakaopulver 8%, Sahne, Wasser, modifizierte Maisstärke, Verdickungsmittel (Carrageen, Guarkernmehl)
| Energiewert kJ | 1366 kj |
| Energiewert kcal | 326,4 kcal |
| Fette | 3,2 g |
| - davon gesättigte Fettsäuren | 1,9 g |
| Kohlenhydrate | 69,6 g |
| - davon Zucker | 54,6 g |
| Eiweiß | 2,4 g |
| Salz | 0,16 g |
Deutschland
| Farbe | Braun |
| Kategorien: | Tooping |
| Hersteller | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072616843 |
| Produktnummer | DR-DO0059 |